Skip to main content

Dziękujemy magazif.com za obszerną publikację , a Marcinowi Grabowieckiemu ponownie za sesję ! Zachęcamy do odwiedzenia i przeczytania artykułu na magazif.com. Jeśli podoba Ci się projekt i chciałbyś z nami współpracować, zapraszamy do kontaktu na naszej stronie bkmgroup.pl.

Beton, design i zieleń: apartament w Warszawie na magazif.com

Klientom zależało na niekonwencjonalnych rozwiązaniach przestrzennych oraz użyciu naturalnych materiałów, które będą funkcjonalne oraz ponadczasowe w użytkowaniu. Finalnie, udało się stworzyć nietuzinkowe mieszkanie, które potrafi zaskoczyć i w którym każdy fragment powierzchni został należycie wykorzystany i tworzy obraz spójnej całości.

Jeśli podoba Ci się projekt, albo masz pytanie, zapraszamy do kontaktu.

bkm group

Tworzymy indywidualne projekty architektoniczne domów, budynków wielorodzinnych i usługowych. Wykonujemy kompleksowe aranżacje wnętrz, od fazy koncepcji do realizacji „pod klucz”, zarówno dla klientów prywatnych jak i komercyjnych. Działamy na terenie całego kraju, głównie w Trójmieście i Warszawie. Zapraszamy do współpracy. Powiedz nam o swoich pomysłach, a my je zrealizujemy. Więcej na naszej stronie bkmgroup.pl