Skip to main content

Dziękujemy Architektura & Biznes za obszerną publikację ! Zachęcamy do odwiedzenia i przeczytania artykułu na A&B. Jeśli podoba Ci się projekt wnętrz salonu kosmetycznego i chciałbyś z nami współpracować, zapraszamy do kontaktu na naszej stronie bkmgroup.pl.

Róż i już ! Salon Urody Mi Bella w Gdyni w Architektura & Biznaes

Projekt salonu można określić jako grę kolorów i światła. Każde pomieszczenie SPA ma swój indywidualny, podstawowy kolor — jasnoróżowy lub niebieski oraz specjalnie zaprojektowaną, kontrastującą tapetę z motywem kwiatowym. Autorzy starali się zachować spójny charakter wnętrza, zawierający wszystkie niezbędne elementy usprawniające pracę, takie jak oprawy, które zapewniają liniowe i równomiernie rozłożone światło.

Jeśli podoba Ci się projekt, albo masz pytanie, zapraszamy do kontaktu.

bkm group

Tworzymy indywidualne projekty architektoniczne domów, budynków wielorodzinnych i usługowych. Wykonujemy kompleksowe aranżacje wnętrz, od fazy koncepcji do realizacji „pod klucz”, zarówno dla klientów prywatnych jak i komercyjnych. Działamy na terenie całego kraju, głównie w Trójmieście i Warszawie. Zapraszamy do współpracy. Powiedz nam o swoich pomysłach, a my je zrealizujemy. Więcej na naszej stronie bkmgroup.pl