Skip to main content

Dziękujemy Cztery Kąty za okładkę i piękną publikację, a Marcinowi Grabowieckiemu za sesję ! Zachęcamy do zakupu magazynu i do odwiedzenia naszej strony bkmgroup.pl po więcej inspiracji.

Projekt Quarta od początku zakładał stworzenie wnętrza, które będzie odznaczać się wysokimi walorami estetycznymi, połączonymi z kameralnością i bliskim kontaktem z przyrodą. Ten projekt to efekt bliskiej współpracy z Inwestorami, ale także ogromnego zaufania i swobody działania jakim nas obdarzyli. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego rezultatu. Jeśli podoba Ci się projekt, albo masz pytanie, zapraszamy do kontaktu.

bkm group

Tworzymy indywidualne projekty architektoniczne domów, budynków wielorodzinnych i usługowych. Wykonujemy kompleksowe aranżacje wnętrz, od fazy koncepcji do realizacji „pod klucz”, zarówno dla klientów prywatnych jak i komercyjnych. Działamy na terenie całego kraju, głównie w Trójmieście i Warszawie. Zapraszamy do współpracy. Powiedz nam o swoich pomysłach, a my je zrealizujemy. Więcej na naszej stronie bkmgroup.pl