Skip to main content

Wnętrze Mi Bella Salon Urody zostało zakwalifikowane do II etapu konkursu na „Najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni w ramach GDD 2022” !

Gdynia co roku wzbogaca się o nowe, niebanalne przestrzenie wyróżniające się dobrze zaprojektowanym wnętrzem i atrakcyjną identyfikacją wizualną. Celem konkursu GDD na „Najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni” jest nagrodzenie lokali, które tworzą nową jakość, a także korzystnie wpływają na przestrzeń publiczną miasta. W tym roku Jury zakwalifikowało do II etapu konkursu nasz projekt wnętrz dla Mi Bella Salon Urody.

Zapraszamy do oddania głosu na nasz projekt klikając „lubię to” pod zdjęciem na facebook Gdynia Design Days https://www.facebook.com/photo/?fbid=587144289637318&set=pcb.587153582969722 – nominacja zdjęcie nr 2 ! Dziękujemy za oddane głosy ! Głosowanie publiczności trwa do końca sierpnia.

więcej zdjęć wnętrza na naszej stronie bkmgroup.pl – Mi Bella Salon Urody

bkm group

Tworzymy indywidualne projekty architektoniczne domów, budynków wielorodzinnych i usługowych. Wykonujemy kompleksowe aranżacje wnętrz, od fazy koncepcji do realizacji „pod klucz”, zarówno dla klientów prywatnych jak i komercyjnych. Działamy na terenie całego kraju, głównie w Trójmieście i Warszawie. Zapraszamy do współpracy. Powiedz nam o swoich pomysłach, a my je zrealizujemy. Więcej na naszej stronie bkmgroup.pl