Skip to main content

O naszym projekcie wnętrz domu w Gdańsku możecie poczytać w „Cztery Kąty” Dziękujemy bardzo za tak obszerną publikację projektu wnętrz soft loft.

Kompleksowy projekt domu wnętrz. bkm group
Zdjęcia. Jakub Nanowski

W projekcie wykorzystano dużo naturalnych materiałów jak drewno dębowe, które ociepla wnętrze w kontraście do płyt betonowych wykonanych na zamówienie. Na pewno jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego, gdyż zostało użyte dużo mocnych w swojej fakturze i wyrazie materiałów, jak surowy beton, mocny fornir, czy też czarne wykończenia meblowe, ale całość prezentuje się bardzo przytulnie.

.
Zapraszamy do biura w trójmieście lub Warszawie na spotkanie po wymarzony projekt indywidualny domu oraz wnętrza. Wszystko kompleksowo z nadzorem autorskim od koncepcji po budowę domu.
.
bkm group

Tworzymy indywidualne projekty architektoniczne domów, budynków wielorodzinnych i usługowych. Wykonujemy kompleksowe aranżacje wnętrz, od fazy koncepcji do realizacji „pod klucz”, zarówno dla klientów prywatnych jak i komercyjnych. Działamy na terenie całego kraju, głównie w Trójmieście i Warszawie. Zapraszamy do współpracy. Powiedz nam o swoich pomysłach, a my je zrealizujemy. Więcej na naszej stronie bkmgroup.pl