Skip to main content

Jest nam niezmiernie miło, że nasz projekt domu wieloszczytowego został opublikowany w słowackim magazynie o architekturze i wnętrzach Moj Dom.

Każda kolejna publikacja jest dla nas niezwykle ważna, a szczególnie cieszy nas, że możemy reprezentować polską architekturę na międzynarodowej arenie.

Dom jednorodzinny został zaprojektowany na bardzo pochyłej działce oraz jest zlokalizowany w otulinie trójmiejskiego parku krajobrazowego.
.
Zapraszamy do biura w trójmieście lub Warszawie na spotkanie po wymarzony projekt indywidualny domu oraz wnętrza. Wszystko kompleksowo z nadzorem autorskim od koncepcji po budowę domu.
.
więcej na www.bkmgroup.pl
projekt domu i wnętrz. bkm group.
generalny wykonawca. Henbud Zakład Budowlany Henryk Koszałka
bkm group

Tworzymy indywidualne projekty architektoniczne domów, budynków wielorodzinnych i usługowych. Wykonujemy kompleksowe aranżacje wnętrz, od fazy koncepcji do realizacji „pod klucz”, zarówno dla klientów prywatnych jak i komercyjnych. Działamy na terenie całego kraju, głównie w Trójmieście i Warszawie. Zapraszamy do współpracy. Powiedz nam o swoich pomysłach, a my je zrealizujemy. Więcej na naszej stronie bkmgroup.pl